ادغام خبرخوان کاریابی , پایان کار خبرخوان مدیریتی‌ها

شنیدن خبر تعطیلی گوگل ریدر در ابتدای تابستان ۹۲ جدای از سرگردانی کاربران در یافتن سرویس مشابه برای خبرخوانی پیامد دیگری هم داشت و آن‌هم پایان یافتن استفاده از گوگل ریدر به عنوان سرویسی مفید برای جمع‌ آوری فیدهای دلخواه و ساخت خبرخوان بود.

خبرخوان‌های مدیریتی‌ها و همچنین کاریابی , مجموعه‌های ایده آل و باب میل کاربران نبودند, چرا که بدون هیچ هزینه‌ای و با ویژگی‌های پنهان در سرویس‌های گوگل ریدر و فیدبرنر ساخته شده بودند اما سعی شده بود تا حدودی کار مخاطبان را در دسترسی راحت به مطالب تخصصی مدیریتی و همچنین آخرین اخبار کاریابی ساده‌تر کند.

حالا که قرار است گوگل ریدری وجود نداشته باشد طبعاً خبرخوان‌های قدرت گرفته از گوگل ریدر وجود نخواهد داشت.

برای خبرخوان کاریابی و استخدام – به دلیل مخاطب بیشتر و کاربرد امروزی بیشتر آن – توانستم به کمک مدیران «دیجیتال تیم» منزل جدیدی فراهم کنم. خبرخوان کاریابی از امروز با قدرت جستجوگر خبر فارسی «گودنیوز» به کار خود ادامه خواهد داد.

اگر مایل به دنبال کردن آخرین آگهی‌های استخدامی و کاریابی هستید می‌توانید به بخش استخدامی گودنیوز مراجعه کنید.

مشترکان ایمیلی کماکان خبرنامه‌های روزانه‌ی کاریابی را دریافت خواهند کرد, افرادی که خواهان اشتراک ایمیلی خبرخوان کاریابی هستند می‌توانید از طریق این لینک مشترک شوند.

فید خبرخوان کاریابی هم به صفحه‌ی آخرین اخبار استخدامی گودنیوز متصل شده است و کماکان از آدرس قبلی قابل دسترسی‌ست. ضمناً آدرس دیگری هم برای خوراک خبرخوان در نظر گرفته شده است:

http://feed.iabbas.ir/job-feed

و اما خبرخوان مدیریتی‌ها…

خبرخوان مدیریتی‌ها قدمتی طولانی‌تر از خبرخوان کاریابی دارد اما متاسفانه امکان ادغام آن وجود ندارد و به پایان راه خود رسیده است.

تصمیم گرفتم Bundle یا دسته فیدهای خبرخوان مدیریتی‌ها را منتشر کنم تا افرادی که کماکان مایل به دنبال کردن مطالب وبلاگ‌های مدیریتی-اقتصادی هستند بتوانند آنرا به فیدخوان خود اضافه و از آن استفاده کنید.

جهت دانلود دسته‌ فید ۱۲۶تایی خبرخوان مدیریتی‌ها کلیک کنید.

🙂

وبلاگ شخصی یک مدیریت خوانده که حرفه‌اش به دو بخش «منابع انسانی» و «بازاریابی آنلاین» تقسیم شده. در کنار اینها به سیاست، اقتصاد و فوتبال هم علاقه‌مند است.

2 دیدگاه On ادغام خبرخوان کاریابی , پایان کار خبرخوان مدیریتی‌ها

پاسخ دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Footer