فرار مالیاتی میت رامنی

این ماجرای فرار مالیاتی «میت رامنی» – کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – هم جالب شده و بازتاب‌های زیادی توی جامعه‌ی رسانه‌ای آمریکا داشته. رامنی یه اسب گرون قیمت ۵۰۰-۶۰۰ هزار دلاری به اسم «رافالکا» داره – که توی المپیک لندن هم با یه سوارکار آلمانی به اسم یان ابلینگ شرکت کرده – اما رامنی توی آخرین اظهارنامه‌ی مالیاتی‌ش اسمی از این اسب نبرده و فقط به ذکر عبارت «هزینه‌های حمل و نقل» اون‌هم به مبلغ حدود ۷۷ هزار دلار بسنده کرده : ) حالا هم مجلات و روزنامه‌های آمریکایی مدعی شدن که این آدمی که اینطوری راحت قانون رو دور می‌زنه رو چطور باید به عنوان رییس جمهورمون قبول کنیم؟

خلاصه اینطوری

وبلاگ شخصی یک مدیریت خوانده که حرفه‌اش به دو بخش «منابع انسانی» و «بازاریابی آنلاین» تقسیم شده. در کنار اینها به سیاست، اقتصاد و فوتبال هم علاقه‌مند است.

2 دیدگاه On فرار مالیاتی میت رامنی

 • احتمالاً به همین دلیل کلی از آراش تقلیل می‌ره. به نظر من که اصلاً باید از طرف حزبش رد صلاحیت بشه و یه شخص دیگه رو معرفی کنند. اینجوری حتی اگه من دموکرات هم باشم بخاطر این کار جمهوری خواهان به اونا رای میدم 🙂

  • @صادق,
   گویا این صاحب یه شرکت گنده به اسم بین کاپیتال هستش که اکثر موسسات مالی و بانک‌ها حامی این آقا توی انتخابات آینده هستن.
   فکر می‌کنم حزب‌ش نمی‌خواد این فرصت رو از دست بده مخصوصاً بعد از ماجرای ریک سانتروم که کاندید نهایی نشد که اون هم مشکلات هم‌.جـنـس‌.گ.رایانه داشت اینا کس دیگه‌ای ندارن به اون صورت.

   خلاصه اونا هم به فکر اخلاقیات و مردم نیستن.
   پول مهمه

پاسخ دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Footer