تا انتخابات -۶؛ محمد غرضی

تا انتخابات

مقدمه:

تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده،هرکدام از این هشت کاندیدا سعی می‌کنند بیشتر و بیشتر از خود صحبت کنند و رای امثال بنده را از آن خود کنند.

من  تا لحظه‌ی نگارش این نوشته فرد شایسته‌تری نسبت به سایرین به پست ریاست جمهوری نمی‌بینم،اما این دلیل نمی‌شود که از حق انتخاب خود بگذرم.

می‌خواهم به شیوه‌ی خودم کاندیداها را ارزیابی کنم،از دید یک مدیریت خوانده، با برنامه‌های مکتوب‌شان و البته یک‌سری سوالات خاص و دعدغه‌های خودم.

ضمناً بگویم که در این بررسی‌ها قرار نیست هیچ امتیازی به اصولگرا،اصلاح‌طلب و بدبختانه(!) مستقل‌بودنشان بدهم، گرایشات سیاسی‌شان ارزانی خودشان، من به چیزهایی اهمیت می‌دهم که قرار است مستقیماً در زندگی آینده بنده تاثیرگذار باشند.(ادامه)

– ببینید : تا انتخابات -۲ ؛ محمدرضا عارف

– ببینید : تا انتخابات -۳؛ سعید جلیلی

– ببینید : تا انتخابات -۴ ؛ محمدباقر قالیباف

– ببینید : تا انتخابات -۵ ؛ محسن رضایی

پنجمین کاندیدا – محمد غرضی :

۱- آیا او برنامه‌ی مکتوبی دارد؟

خیر، محمد غرضی تنها یک سایت هواداری دارد که در آن نیز از برنامه‌های مدّون او چیزی ذکر نشده است. دسترسی به دیدگاه‌ها و برنامه‌های او تنها به چند مصاحبه‌ی غرضی با خبرگزاری‌های مختلف محدود می‌شود.

۲-آیا ایده‌ی جدیدی در برنامه‌های او وجود دارد؟

شعار اصلی غرضی «دولت ضد تورّم» است اما از جزییات این شعار و چگونگی مقابله با تورّم در دولت او اطلاعات بیشتری موجود نیست.

ضمن اینکه اعلام کرده است برخی از اختیارات و قوانین  را به استانداران هر استان تفویض خواهد کرد و همچنین انتخاب استانداران را مردم همان استان واگذار می‌کند.

۳-آنچه برای من مهم است:

الف) آیا سازمان برنامه  و بودجه برمی‌گردد؟

غرضی در مورد سازمان برنامه و بودجه صحبتی نداشته است.

ب) آیا تیم اجرایی محمد غرضی مشخص شده است؟

خیر.

۴-نظر من در مورد برنامه‌های غرضی:

محمد غرضی با حضور در جمع هشت نفر پایانی باعث غافلگیری مردم و حتی خودش شد، او اعلام کرده است که ستاد تبلیغاتی ندارد و در دولت‌ش برای مبارزه با تورم اقدام خواهد کرد. به نظر می‌رسد عزم جزمی برای مجاب کردن افراد جهت رای دادن به او وجود ندارد،یا شاید هم غرضی بخواهد به مرور برنامه‌های خود را اعلام کند.

 

 

وبلاگ شخصی یک مدیریت خوانده که حرفه‌اش به دو بخش «منابع انسانی» و «بازاریابی آنلاین» تقسیم شده. در کنار اینها به سیاست، اقتصاد و فوتبال هم علاقه‌مند است.

2 دیدگاه On تا انتخابات -۶؛ محمد غرضی

پاسخ دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Footer