واکنش‌های جالب به خبر ممنوعیت واردات برخی کالاها

همیشه بازتاب‌ها و نظرات کاربران در زیر اخبار ِ روز کشور برایم جالب بوده ،نظراتی که گاهاً با طنز تلخی همراه است تا شاید کمی ما را سخت‌جان‌تر در مقابل مشکلات نشان دهد.

امروز پس از اعلام خبر ممنوعیت ۷۷ قلم از کالاهای به ظاهر لوکس و غیر ضروری (!) سری به سایت‌های ایکس‌نیوزی زدم و نظرات کاربران آنها را دنبال کردم که تعدادی از آنها را در زیر می‌آورم.

ما به جای استفاده از کامپیوتر که یک نوع کالای بی استفاده و تصنعی است از قلم و دوات استفاده میکنیم تا هم دستمون قوی بشه و هم که با بردن رنج بتوانیم به گنج دست پیدا کنیم از مسئولین … ممنون هستم (تابناک)

×××

عزیزم من یه چرتکه دارم. گذاشتم برای فروش قیمتش هم صد هزار تومنه حتما به کارت می یاد. البته به شرط اینکه شما هم از دواتت به من بدی.(تابناک،از همان مطلب)

×××

خداحافظ موبایل، سلام کبوتر نامه بر! خداحافظ لپ تاپ، سلام چرتکه (تابناک،از همان مطلب)

×××

آقا چرا موبایل بخریم؟با دود علامت میدیم مشکلی نیست.توی تهران هم که خدا رو شکر مشکل دود نداریم .کامپیوتر هم مال جاهایی ی که حساب کتاب دارن اینجا حساب کتاب نداره پس لازم نداریم. (تابناک،از همان مطلب)

×××

لطفا بفرمایید که واردات تمام وسایل مورد نیاز زندگی ممنوع شده است. (انتخاب)

×××

: )

وبلاگ شخصی یک مدیریت خوانده که حرفه‌اش به دو بخش «منابع انسانی» و «بازاریابی آنلاین» تقسیم شده. در کنار اینها به سیاست، اقتصاد و فوتبال هم علاقه‌مند است.

پاسخ دهید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Site Footer